מיטות ילדים
 

          מיטות ילדים

מיטות ילדים מגיעות במגוון רחב של גדלים צורות וסגנונות. למרות זאת, ישנם כמה מרכיבי ברזל עליהם חשוב להקפיד בעת רכישת מיטות ילדים.

מאחר ומדובר באוכלוסיה רכה שעוד לא סיימה את התהליך ההתפתחותי שלה, דרגת קושי המזרון מאוד חשובה ועליה יש להקפיד הקפדה יתרה כאשר בוחרים את המזרונים של מיטות ילדים.

עמוד השדרה של הילדים עדיין רך ולא הגיע לצורתו הסופית ולכן מזרון איכותית יהיה יעיל ביותר עבור מיטות ילדים.

מיטות לחדרי ילדים

פרט לכך, חשוב להקפיד כי מיטות ילדים המוזמנות מנגר פרטי למשל, יהיו עשויות מעץ בדרגת גימור גבוהה במיוחד למניעת תקלות וסכנות בטיחותיות של הילדים כאשר ישנו עליהן. עד כמה שנשמע מגוך שאנו מזכירים זאת בכלל, סכנות מעין אלה עדיין קיימות ולא רק בקרב מיטות ילדים המוזמנות באופן פרטי ועצמאי.

בנוסף לדרגת הגימור של מיטות ילדים העשויות עץ, חשוב להקפיד כי ציפוי הצבע או הלכה המונח על מיטות ילדים יעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר מאחר והטף נוהג לפעמים לכרסם את גב המיטה וגם אם לאו, הרי שלא תרצו להכניס מיטות ילדים רעילות לחדרי הילדים הרכים שלכם.

מבחינה בטיחותית על מיטות ילדים להיות מעוצבות בצורה שלא תסכן אותם. וזה מתקשר גם לדרגת הגימור וגם לעיצוב מיטות ילדים. ש להימנע מפינות חדות ומחודדות למיניהן וכל מני עיצובים שיש פעם טעם לפגם.

מיטות ילדים יכולות להגיע במגוון אדיר, מיטות ילדים קומותיים, מיטות ילדים שמעוצבות כמו מכוניות ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם. עיצוב ובטיחות הם חלק בלתי נפרד בכל ריהוט לבית אך עליכם להקפיד הקפדה יתרה על אכיפתם כאר בוחרים מיטות ילדים.

מיטות ילדים הן החלק המרכזי בחדרי ילדים ולכן כדאי לתת עליהן את הדעת בעת תכנון החדר ולהשקיע בבחירה ובעיצןב של הבית כולו, להנאת כל בני המשפחה.

 

צור קשר