תכנון חדרי ילדים
 

מהי הדרך הטובה ביותר לתכנון חדרי ילדים?

בשעה טובה עברתם דירה לבית חדש וכעת מוטלת עליכם המשימה של תכנון חדרי הילדים. בדרך כלל זוהי משימה שעליכם לבצע לאחר שאתם כבר מותשים מהמעבר, מכל הפגישות עם בעלי המקצוע ונראה לכם שלתכנן את חדרי הילדים יגזול מכם זמן רב ומשאבים נוספים. זה לא חייב להיות כך! לפניכם מדריך שיסייע לכם במספר צעדים פשוטים וקלים להפוך את תהליך תכנון חדרי הילדים לקל פשטו ומשתלם מבינה כלכלית:

שלב ראשון: התייעצו עם ילדיכם

במידה והילדים שלכם הם בגיל בו ניתן להתייעץ עימם ולשאול לדעתם מומלץ מאוד לעשות זאת. תכנון חדרי הילדים הוא חשוב ביותר מבחינתם שכן הם הולכים לשהות בחדרים אלו רב הזמן ולכן רצוי שהכנון חדרי הילדים יביא לידי ביטוי את הדרישות, הצרכים ואת הטעם של הילדים.

עיצוב ותכנון חדר ילדים

שלב שני:עיינו בקטלוגים לעיצוב ואדריכלות

לאחר שהתייעצתם על ילדיכם זה הזמן לעיין בקטלוגים המתמחים בעיצוב- כך תוכלו לקבל רעיונות מגוונים ושונים שיהפכו את חדרי הילדים למקוריים ומבטאים את הטעם האישי של ילדיכם- זה יכול לבוא לידי ביטוי בהדבקת מדבקות מיוחדות, צבע מקורי לשטיח ועוד.. כדאי לדפדף בקטלוגים יחד עם הילדים כך שתוכלו לראות מהו הטעם שלהם. בנוסף המגזינים המקצועיים יציעו לכן מגוון של פתרונות אחסון ופתרונות לעיצוב ותכנון חדרי הילדים במידה ואין מספיק מקום בחדר, או במקרה בו שני אחים חולקים את אותו החדר.

שלב שלישי: הכירו את השוק

לאחר שגבשתם קו עיצובי מסויים והתייעצתם על ילדיכם מומלץ מאוד להיעזר באינטרנט בתכנון חדרי הילדים- כיום בלחיצת כפתור ניתן להגיע לקטלוגים של כל החברות באינטרנט ולבדוק מהו ההיצע בשוק. החיפוש באינטרנט יהפוך את החיפוש שלכם לקל ומהיר יוצר- במקום לכתת רגליים בין אולמות התצוגה תוכלו לבחור מספר אולמות תצוגה שאהבתם את צורת תכנון חדרי הילדים שלהם וללכת רק למקומות שהתרשמתם לחיוב מצורת תכנוןחדרי הילדים שהם מציעות. בנוסף מומלץ מאוד להשתמש באתרי השואות מחירים באינטרנט כך שתוכלו לברר היכן מוכרים את חדרי הילדים במחירים המשתלמים ביותר והמתאימים ביותר לתקציב שברשותכם.

שלב רביעי: התייעצו עם חברים

כיום אנשים רבים התנסו בחווית תכנון חדרי ילדים- אל תתביישו לבקש עזה ולהתייעץ עם כל מי שמוכן לחלוק אתכם בנסיונו. כך תוכלו למצוא מידע רב שיסייע לכם להפוך את משימת תכנון חדרי הילדים לקלה ופשוטה יותר. נצלו הזדמנות זו ובררו את מצבן האמיתי של החברות בשוק מי נותנת השירות הטובה ביותר, למי המוצרים האיכותיים ביותר וכו'. בנוסף שאלו את חבריכם ובני המשפחה אילו מכשולים או קשים עמדו בדרכם בתכנון חדרי הילדים- כך תוכלו לחסוף לעצמכם בעיות רבות בעתיד ולהתכונן טוב יותר לתהליך העומד לפניכם-תכנון חדרי ילדים אידאליים.

 

צור קשר